Salon Portrait by Michael Zapoměl.

V pátek jsem byla v Saloně jménem Portrait nacházejici se v ulici Soukenická.Když jsem do Salonu vcházela,myslela jsem ,že jdu do ráje,ihned mě uchvátil interiér,barvy,dekorace,všechno krásně sladěné,obsluha a repční vstřicní a milí.Po 10 minutách ,které jsem strávila pitím vody s mátou a kocháním se té krasy,se objevila moje nová kadeřnice jmenem Lenka Šťastná,během 15 min jsme prokonzultovaly co vlasům chybi,jak jim dodat opět sílu a další důležité věci týkající se starání vlasů pro každý den.
Po konzultaci kadeřnice začla míchat jemný melírek a připravovat přeliv.Asi cca 20-30 min jsem sedela se zabalenýma vlasama v pohodlném a krásně potaženém křesle,po uplynutí této doby ,jsem se usadila do polokřesla s umyvadlem krásneho tvaru a nechala si umýt vlasy,takovou masáž hlavy a umytí vlasů sem snad nezažila ,bylo to opravdu příjemné a přípravku a různých masek co jsem na vlasech měla sem nedokázala počítat,musím uznat,že mé vlasy si skoro po roce užily a dostaly,to co potřebovaly!
Za 2 měsíce mě čeká další návštěva,nemůžu se dočkat! 
Při odchodu jsme si s mamkou zakoupili pár přípravků (na které se mimochodem během pár měsíců objeví recenze) a radostně odcházely domu!

Ejdrien

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

8 komentářů:

 1. určitě přidej fotku sebe a tvé malé proměny:)
  krissfashionstyle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. teda, to ti závidím, je to tam krásné.
  taky bych něco takovýho potřebovala, musím si tam někdy zajít.

  OdpovědětVymazat
 3. vypadá to tam božsky!* a voda s mátou, mnam mnam

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to tam kouzelně! Těším se, na fotku nových vlásků:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten salon vypadá opravdu skvěle :) Kde přesně je?? A jaké tam byly zhruba ceny?

  OdpovědětVymazat
 6. Vážíme si důvěry, v náš salon :-)
  s přáním hezkého dne Vojtěch Kaštánek

  http://salonportrait.cz
  http://vojtechkastanek.blogspot.com

  OdpovědětVymazat