F&F mania

Po docela dlouhé době jsem zpátky. Naposledy tu byl článek před 2 roky. Za ty 2 roky jsem si uvědomila plno věcí a zjistila že mi blog chybí. Asi to chtělo čas.

Ale zpátky k dnešnímu článku. Pro dnešek jsem si pro Vás připravila outfit post z dovolené na Gran Canaria, o které bude příští článek. Takže těšte se na spoustu fotek!

Ale zpátky k outfitu. Myslím si, že ani nebude třeba se nějak sáhodlouze vypisovat odkud dané věci jsou, protože celý outfit je sestavený ze sortimentu F&F. :D (až na pásek). Jednoho krásného dne jsem měla chuť nakupovat a F&F byl první obchod co jsem uviděla. Hned se mi zalíbily lososové košilové šaty, když jsem zjistila, že jsou ve slevě, tak jsem je prostě musela mít. Stejně na tom byly i boty, které vyšly na 215 Kč. A brýle za 195 Kč byly třešničkou na dortu!


ADR
DSC_1994


DSC_1997


DSC_1970


DSC_1972_FotorDSC_1972


Ejdrien

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Žádné komentáře:

Okomentovat